Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak vypálit Bootovací CD

Ahoj.Potřebovala bych poradit jak mám vyplálit bootovací CD které je v *iso souboru.Našla sem si článek : jak vypálit bootovací DVD.Skoušela sem odpověd od nononota ale nepomohl mi stále se mi nenačítá při restartu Pc,odpověd od Karla sem nezkusila protože sem nenašla burn image.V biosu mám nastavené načítání z mechaniky.
Lock, dotaz je starý čtyři roky. Kradení si zdůvodňujte jinde. (karel)

Nelíbí se mně ton jaký používate na tento dotaz.Ruku na srdce, kdo z nás neměl někdy kradenej program.Asi by se moc lidí nenašlo.
A za další,proč musíme všichni platit v nosičích a take třeba při koupi harddisku autorský poplatek?Není už toto lumpárna?
Zdravím