Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost složky Windows

Uveďte velikost vaší složky Windows...

Moje složka Windows má velikost 2.64 GB Je hodnota v pořádku? Windows XP SP2, bez dodatečných aktualizací, temp zabírá 30 MB, LOG ZA 344 MB Mám pocit, že ta složka roste zhruba o 100 MB za 3 měsíce. Ještě nedávno měla 2,3 GB... Viry, spyware není... Instalace stará necelé 3 roky.

Teda s těmi obrázky byste měli dát někam do složky "Než položíte dotaz" návod, jak to do příspěvku vložit - než si na to člověk vzpomene:-|.
Takže: podadresář ServicePackFiles\ složka i386(velikost 615MB)- podle mně obsahuje soubory po instalaci SP3.
i386tz7.png
podadresář SoftwareDistribution\ složka Download\ složka dd9ab5193501484cf5e6884fa1d22f9e (velikost 646MB)
http://img115.imageshack.us/img115/455/downloadxk5. png
Na disku C:\ je v kořenovém adresáři podadresář I386, který má také přes 65OMB a myslím, že sloužil při instalaci buď SP3 nebo IE7. Ten by se snad mohl smazat?
http://img115.imageshack.us/img115/1258/i386nacrd8. png