Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto nejde mi spustit icq na jiných počítačích

Doma mi ajsko jde úplně mormálně, ale na jiných počítačích když ho zapínám, tak to prostě nejde. Nespustí se mi a místo toho se mi tam objeví nějaká hovadina. Nějaká anglická tabulka s nápisem. Přitom se přihlašuju správně. Prostě zadám přezdívlu- ta je psrávně- a číslo- to je taky správně. a zkouším to i s pomlčkama i bez nich. i se závorkama i bez nich.. Prostě to nejde. Pak dám heslo a nic... Nejsem žádnej počítačovej expert- to fakt ne, ale snad nejsem tak hloupá abych tohle neuměla. Ale pak jsem jednou řekla kamarádovi aby to vyzkoušela na jejich počítači a tam to šlo. Ale nebyla jsem u toho. Je to záhada. Zkoušela jsem to na několika počítačích a jsem zoufalá, protože budeme mít novej a jestli to tam nepůjde, tak jsem asi bez ajska a veškerejch kontaktů a tak... Tak prosím poraďte..

Že tě to ještě baví, Mirku. (anarchist)

To mi šlo.... Tak já fakt nevím.. Ty myslíš, že to může bejt tím, že tamti mají jinou verzi?

Až budeš vědět tu hlášku, založ si nové vlákno, tam ji napiš a pak se bude řešit. Toto vlákno zamykám. (LaKr) (Kráťa)

moze to byt preto, lebo: zadala ste nespravne meno ci heslo. skuste:

1. ak mate heslo dlhsie ako 8 znakov, napisat heslo len po 8. znak (mne to funguje podobne, registroval som si heslo, co malo 10 znakov, ale pisat musim len prvych 8 znakov 3-[)
2. namiesto mena ci cisla skuste napisat plnu emailovu adresu, na ktoru ste si ICQ ucet registrovala.

vela stastia ;-)