Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seznam.cz - obrana proti spamu

Mám na seznamu emailovou schránku, kterou používám pouze pro osobní poštu. Chodí mi na ni bohužel strašně moc spamu z různých neznámých emailových adres. Mám ji už dlouho, před zavynáčem jsou pouze tři písmena, takže je to asi nějakým spamovým robotem jednoduše získaná emailová schránka. Chtěl bych se toho spamu zbavit, poraďte mi jak. Zatím jsem tam dnes vytvořil filtr na přesměrování emailu do složky "spam", který tam přesměruje všechny emaily, které budou mít v předmětu nebo v textu emailu tyto slova: viagr pharma microsoft adobe just penis sperm

Uvidíme, jestli se to zlepší. Pokud byste měli nějaký další nápad, jak zamezit spamu na můj email, tak ho tu uveďte. Popř. uveďte další slova, která by bylo vhodné připsat do toho filtru.

Tak jsem zjistil, že mi ten filtr na Seznamu nějak nefunguje. Zadal jsem tam tento filtr:

Když tělo zprávy obsahuje viagr pharma microsoft adobe just penis sperm přesuň z Doručené do Spam a viry

Nefunguje to na jednotlivá slova, funguje to asi pouze pokud by tam byla všechna slova najednou. Asi budu muset pro každé slovo vytvořit samostatný filtr, to je ale otrava.
3-[3-[3-[