Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba aplikace

Prosím poraďte.Při spustění počítače se mi objeví- wfwiz.exe-chyba aplikace. Nastala výjimka unknown software exception (0x80000004) v aplikaci na místě (0x00000000).Předem děkuji za odpověd.

Je to hláška před spuštěním OS (modrá obrazovka)? Nebo až po spuštění, přímo v prostředí Windows? Jakou verzi Windows nebo obecně OS používáš? Cos instalovala nebo dělala (myslím na PC) předtím, než se tahle hláška objevila?

pouzijes google a zistis ze wfwiz.exe patri k WinFast TV tuneru. Takze ak ten tuner este mas tak ten software k nemu skus preinstalovat (z dodaneho CD), ak tuner uz nemas tak to odinstaluj (ovl.panely - pridat ubrat programy).
Ak to nepomoze tak mas nieco rozdrbane vo Windowsoch, porozmyslat o bode obnovenia alebo o preinstalacii (najprv ovladace a servicepack a zaplaty a preinstalovat najnovsi IE apod, ak nic nepomoze tak preinstalovat cele Windows).