Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Moc prosím o radu. Dostala jsem pro kluka od kamarádky starší PC, ale nejede mi na něm zvuk. Je tam zvuková karta ITE, IT8671F-A, 9906-DYB, VEB831 Audio go 87-96. Počítač má nainstalován Windows 98. Radili mi si stáhnou zvukové ovladače. Na internetu však nemůžu nic k této zvukové kartě najít. Nepomůžete někdo? Moc dík
Má internet adrea p.litv@seznam.cz

A kamarádce zvuk fungoval? Nemáš třeba špatně zapojené reproduktory? Nebo v mixeru zapnuté "mute"?

To označení zvukové karty je volaké čudné - je integrovaná nebo jako samostatná karta?

Než začneš shhánět ovladače, tak se nejdřív ujisti, jestli je to opravdu nutné. Podívej se do Správce zařízení (pravým myšítkem Tento počítač - Vlastnosti - Správce zařízení) jestli tam je nějaký žlutý vykřičník? V Ovládacích panalech je ikonka Zvuky, je nastaveno nějaké zařízení pro přehrávání?

Kamarádka říkala, že jim počítač jel původně se zvukem. Pak tam měli nějakého známého, co jim tam něco dával a od té doby zvuk nejel. Jsem laik, koukám počítači na střeva, a vidím tam jeden celý takový panel. Tak nevím.

Při odpovídání klikněte na odkaz Odpovědět u příspěvku, na který reagujete. (host)