Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NCQ

Ahoj chtěl bych se zeptat na technologii NCQ zdá se mi že se už v poslední době moc neobjevuje, jestli je lepší disk s nebo bez této technoligie?

no... NCQ neublíží, přínos pro domácí použití není ale zase takový, jak si mnozí slibují. Není to tak, že by se neobjevovalo, ale spíš tak, že už se stává standardem - stejně jako se dnes už nepozastavujeme nad tím, že všechny nové grafické karty bez vyjímky zvládají DirectX9.

:-D Díky:!: Je to na mne moc složitý.:-p Nedávno jsem asi padesátkrát předělaval XP neboť mi padaly hry. Nakonec to bylo v nevhodné frekvenci RAM a přehřívání gr. karty. Takže těch pár % zrychlení HDD zatím oželím.
:beer: Díky za radu.

;-)Tak jsem to nakonec dle návodu zkusil. ]:(Nepovedlo se mi to. Ovladače na NCQ to hledá v disketě a tu já v PC nemám. Ani RAID mi to nepustilo. :x: