Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit Trojského koně generic9.akav

Potřeboval bych poradit mám vpočítači asi vir trojan horse generic9.akav.Vždy když otevřu nějakou složku objeví se vystraha antiviru AVG treat detected,když dám heal chce to abych restartoval pc,ale i potom problém
trvá.nevíéte prosím nějakou radu.děkuji

Nazdar te lidi hele jestli to chceš viřešit jednou pro vždy rozbi ten compl.

Jestlo to nechceš tak dam jinou radu:::::

Vem si MP3 nebo flasku CD nebo tak něco a skopíruj tam WINDOWS.
Pak si tam dej naky hry které funkujou a který si hrála před tím než se ti to začlo stávat!!A ostatní hry smaž.
Doporučuji si tam nic nedávat stáhni si to zas z netu!!!!
pak z komplu odstran Windows .
compl vipni nebo se ti vypne sám.
to je jedno
A dál vlož MP3 flasku proste naco sis dala WINDOWS.
Zapni compl a voala hotovo compl jedde protože to čte s MP3.
Pak Windows překopíruj do místního disku.
a hotovo máš to.

Doufám že to pomohlo.

moje stranka o zabespecení :::: www.pocitacovi.717.cz