Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pridani soucasti do Windows XP ořezaných pomocí nLite

dobry den, mam nasledujici problem, na notebook sem si nainstaloval windows xp lite verzi vytvorenou v programu nlite. kdyz sem to vytvarel, tak to bylo urcene pro desktop a proto jsem odebral soucast systemu s nazvem "Baterie" a to je pravdepodobne duvod proc ted nb nechce zobrazit stav baterie :) prosil bych o radu zda tato soucast jde nejak pridat i po instalaci(nechce se mi znovu vytvaret lite verzi a preinstalovavat system) - v ovladacich panelech... pridat soucast systemu jsou jen nejaky...
dekuji za rady

Změna předmětu, původně: Pridani soucasti do Windows XP (host)

Podle mne provede oprava systemu preplacnuti vsech "jinych" souboru soubory z CD. Oprava nakopiruje soubory z CD stejne jako pri nove instalaci, jen zachova nastaveni - nove doinstalovane ovladace, registry, profily, nainstalovany soft atd.
Takze podle mne je to cesta, ktera by to mela opravit. Z osekane verze se tim padem stane neosekana...

Tak nevím to jistě a taky jen hádám, ale podle mne se to takhle nechová. Instalátor nlite dělá z určitých komponent jakoby "volitelné" součásti, tak jako je u standardního instalátorů volitelný třeba IIS. Pokud si IIS v normálních XP nenainstaluju, a strčím tam CD a provedu opravu, taky se tam IIS zničeho nic neobjeví, stejně tak se mi nepřidá třeba IPX/SPX na síťovce - IMHO oprava systému respektuje systémová nastavení a opravuje jen to, co už je nainstalované.