Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Instalace Canon MP520

Mám dualboot XP/VISTA - istalace Canon MP520 do Visty bez problémů, instal do XP problém -píše mi to:
"Hardware nenainstalován, průvodce nenalezl nezbytný software". Ovladače podporují Win2000, Xp a Vistu.
Kde může být problém? Dík za rady.

Proboha, proč hned formátovat?!

Co třeba zkontrolovat, jestli se ten Canon nainstaloval? Asi bude mít vytvořenou složku někde C:\Program Files\Canon...
Je v Ovládacích panelech záznam pro odinstalaci toho Canona? Pokud ano, tak odinstaluj a zkus to od znova.
A ještě jedna možnost: kontaktuj technickou podporu Canonu nebo svého prodejce.

Já jsem nepsal, že C:\Program Files\Canon... budou ovladače - jen pravděpodobně ovládací program a nějaké pomocné aplikace a soubory. Instalace proběhla až do konce? Pak ty soubory přece někde musí být, ne?

A co to je za průvodce, o kterém se zmiňuješ? Od Canonu? Nebo Windowsácký průvodce instalací hardwaru? Máš CD Canon v mechanice?

Na formatovanie si prisiel ako? To je narodny sport, ci co? Btw ak sa nenajde tlaciaren pocas detekcii pri instalacii pise sa tam o nenajdeni hw. Ty pises o chybe software, co by skor ukazovalo na poskodene medium.
Skus instalovat tlaciaren inak. Tlaciaren zapni, cd maj vlozene v mechanike, ale nespustaj instalator. Xp by malo detekovat nove zariadenie, dokonca ho aj oznacit ako mp520. Problem bude akurat, ze nebude vediet najst ovladace...staci ak oznacis, ze ovladace ma hladat na cd a on si ich uz sam najde.

Tak jsem to udělal přesně podle Tvého návodu(samože předtím vše pečlivě odinstaloval a restartoval) a zkončil jsem opět u hlášky:"harware nenainstalován, průvodce nenalezl potřebný software. Ještě pro úplnost, půjčil jsem si od kamoše stejné CD, takže vadné ovladače téměř vylučuji.A co teď, že by už ten format? To bych nerad, tuším, že bych
rozhodil ten dualboot...