Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mizející podokna IE na liště

Dobrý den ,prosím o pomoc.Modelová situace-v Exploreru otevřu Seznam-najdu další podstránku-tuto minimalizuji na lištu a tím mi automaticky zmizne Seznam.Kde se stala chyba?Děkuji za každou radu.

Změna předmětu, původně: mizející podokna na liště (host)

verze Exploreru 7.Win XP. Při otevírání různých aplikací a jejich minimal se ukládají postupně na lištu .V mém případě je to tak že se objeví jen poslední otevření a vše předtím jakoby bylo překryto nebo zmizelo.

Při odpovídání klikni na Odpovědět u příspěvku, na který reaguješ. (host)