Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční přihlášení

ahoj, tady uživatel Plevel, mám problém - nemůžu se zalogovat, na této i jiných stránkách, napíšu jméno uživ. a PASS, stránka to akceptuje, ale po její refreši chce uživ a pass zase. Dělá mi to na poště Seznam,Volný, tady a na dalších fórech..

Přihlašovat automaticky - jasně..zabezpečení - vl.úroveň už asi půl roku jsem na to nešáhl, nebyl důvod... dělá to od včerejška, to jsem si hrál akorát s nastavením rychlosti myši a nanst. jsem orig. NODa...