Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Wndows Media Player 11 CZ

Dobrý den, prosila bych o pomoc nebo radu jak se zbavit chyby ve Windows Media Playeru 11.

Jde o to, že tento program mi nechce přehrát ani jednu skladbu - ať se jedná o MP3 nebo WMA ba ani videoklipy.
Prostě nic. Píše mi to: "Program Windows Media Player zjistil chybu při přehrávání souboru. Další pomoc získáte po klepnutí na nápovědu na webu".

V zoufalosti jsem nainstalovala Winamp a tento program mi přehraje bez problémů MP3 i WMA.

Prosím pokud se někdo setkal s tím to problémem, buďte prosím tak hodní a poraďte, já už fakt nevím kudy kam.

Byla bych vám moc vděčná - předem moc děkuji ;-)

Protože mi tatík sednul k PC a jelikož neumí moc ani s videem tak mi tam něco smazal. Druhý den jsem k tomu přišla a 3/4 ikon na ploše nebylo a taky mi hlásil Nokia PC Suite, že je poškozen. Bohužel jsem nenašla ikony a nepodařilo se mi dát dohromady Nokia Pc Suite, tak jsem použila obnovení systému. To se nezdařilo a ještě když se zrestartoval tak mě pustil jen na profily ale ani do jednoho jsem se nemohla přihlásit - hlásilo to "Explorer.exe - aplikace nemohla být spuštěna, protože součást browseui.dll nelze najít" Potíže jsem měla odstranit pravděpodobně opětovnou instalací. Ten soubor jsem obnovila jenom díky radám tady z poradny. Dostala jsem se do svého profilu, ale v tu chvíli nic nešlo. Nešlo poslat do tisku. MS Office nefungoval - nic Excel, Word. Nefungoval Windows Media Player, Internet. Všechno mi zatím šlape, ale ten WM Player prostě ne :-(.