Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka - nenaběhne nic

Dobrý den, včera mi přišel notebook a když jej zapnu, tak se neobjeví nic, pouze se rozsvítí kontrolky a občas se spustí větráček. V manuálu píšou že je to normální jev, že se konfiguruje systém a že to trvá asi hodinu. Jenže já to měla zapnuté přes noc a nic se nezměnilo.

Je to HP Pavilion dv6465ec. Je novy, primo od HP. A to jsem si koupila prave tenhle proto ze ma 1% poruchovost :( Samozrejme ze ho budu muset reklamovat jen jsem chtela jestli to neni nejaka malickost protoze cekat na reklamaci to bude asi dalsi mesic a tento stary pc mi uz pada jak hrom.