Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Object a ie 6

Potřeboval bych poradit proč se mi na mích stránkách www.ceskeprogramy.cz zobrazuje object flash v malem okenku? mam tam tento kod : (ie6 = spatne, firefox = OK)

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,0,0" width="468" height="60" id="posta_online.swf" align="middle">
	<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain">
	<param name="movie" value="fotky-voda.swf">
	<param name="quality" value="high">
	<param name="bgcolor" value="#ffffff">
	<embed src="fotky-voda.swf" quality="high" bgcolor="#ffffff" width="618" height="254" name="Logo s efektem" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="www.macromedia.com/go/getflashplayer">
</object>

taky nechápu co bych si ještě musel povolit, abych uviděl skript* s debilní vlnící vodu, 50x viděný na netu, který nevím přesně co má mít společného s obsahem tvé stránky = montáží satelitních antén.

kdybys místo toho raději nechal spolužačkám nebo rodičům opravit děsivý pravopis té stránky, který musí odradit každého návštěvníka (přece nezadám práci někomu kdo je evidentně mentálně nezpůsobilý k jakýmkoli úkonům).
a oprav si kódování v bloku kde zobrazuješ informace o astře - pokud to netaháš z externího zdroje, přepiš to taky do utf-8.

*) edit: aha, než jsem prozkoumal kvality vyhledávání na stránkách, už se vysvětlilo.

Na strankach se pracuje, ty uz je povazujes za dokoncene, coz nejsou :) Myslim ze je tam vice chyb nez jen text :) zatim nejsou ani nastylizovane a ty uz mi to tady hanis, ptal sem se jen na upravu objektu :)

(ale blbe,protoze sem mel myslenky nekde jinde :) ) ale jinak diky az budu chtit kritiku webu, coz chtit budu, tak to urcite nekam soupnu. Zatim NE