Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 6 reproduktorů 5.1 - fungují 2

U počítače Pc mám sestavu reproduktorů Cretive Inspire T6100 5.1. I u filmů s prostorovým zvukem 5.1 hrají pouze 3 přední reproduktory.
Ostatní (rear left, rear right) nehrají.Vše mám dobře připojeno, v počítači nastaveno na 6 reproduktorů, expandér zvukového kanálu nastaven na CLMEI
(režim film),reproduktory nastaveny jako Surround Sound 5.1 .......Nevíte čím to může být. Děkuju moc.

Mám Windows XP. nevím kde se nastavuje přepnutí na 5.1 , ale v ovládacích panelech v nastavení repropduktorů mám Surround sound 5.1.Reproduktory jsou nové , teď poprvé použité. Jestli chcete vědět jakou mám zvukovou kartu, tak mi nejdříve budete muset poradit, kde to obvykle najdu napsané. Díky za další odpovědi.

Podle mě máš blbě strčený ten zadní kabel. Taky sem ho dal blbě:-) jestli máš realtek zvukovku /podle zamčeného threadu/ tak má 6vývodů a součástí je ovladácí program -ikonka žlutého/hnědého repráku je někde u hodin. Tam v programu se dá spustit test. Můžeš i zkusit vyzkoušet kabely od repro připojením mp3přehrávače, discmanu nebo něčeho podobného jestli nejsou vadná repro.