Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zatuhly notebook...

Dobry den..

Dostal jsem notebook Acer 2000 jsou na nem win xp.
Ze to nejak nejede, soubory se samy kopiruji kam chteji , a ze se na to mam podivat.
Plocha byla full ikonek(mp3,doc. atd) tak jsem je trochu poschovaval do slozek aby se dalo pracovat.
Po restartu pribylo na plose samovolne zase nejakych 10 ikon. (asi spam a breberky)
Prvni vec co jsem udelal bylo aktualizovani symanteku (nejaka starsi verze) nic nenasel.
Ad aware nasel 50 kousku Spy boot taky neco, dale jsem chtel zrusit symantec a naistalovat nod32.
Ten se seknul na konci instalace, po hodine cekani tvrdy restart
a po prihlasenim heslem do systemu zaseknuti NB.

Do nouzoveho rezimu se nedostanu ze pry mam invalid heslo, neslo to ani pred tim kdyz to jeste jelo.

Co radite.._?

Zálohu funkčních Windows třeba programem Acronis True Image.

Pokud nějaký lehkovážný uživatel náhodou nezálohuje průběžně a pravidelně a dostane se náhodou do problému, že náhodou nelze spustit systém, tak může zkusit nabootovat z nějakého Live CD a pak klasicky zkopírovat svá nedůležitá data na jiný disk. Za předpokladu, že není nabořený filesystém nebo třeba zašifrovaný disk...