Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno blikání monitoru 2

Pěkně zdravím a děkuji za upřesnění,co v dotazu položit.
Mám problém s blikáním monitoru,který mi znesnadňuje práci na pc.Používám xp windows home,počítač AMD sempron 2400+,1,64 GHz,256 MB RAM.
Nevím,co mám udělat v nastavení,aby mi blikání přestalo.

Ještě jednou děkuji za odpověď.
Hana

JAK to bliká? Vynechává obraz, blikají jiný barvy, jak rychle, jak často..... je to LCD, nebo CRT?
Na Váš dotaz: obraz nevynechává,ani jiné barvy nepřeskakují,pouze jakoby se třáslo nebo podobně,jak bliká žárovka,já to neumím popsat - převážně na pravé straně monitoru.
Děkuji Vám za obětavost.
Hana

Může se odebírat do věčných lovišť. Aby se to vyloučilo, zkusil bych si stáhnout nějakou live distribuci Linuxu (třeba Slax) spustit a popařit na tom nějaké hry. Čím náročnější, tím lépe.
Pokud by to v Linuxu neblikalo, do věčných lovišť se asi ještě neodebírá.

Takže je to klasická velká obrazovka (těžká hluboká).
Zkus se podívat, jestli není uvolněný kabel mezi počítačem a monitorem, případně jej řádně dotáhni (na konektorech jsou šroubky).
A nemusíš nám děkovat za každý příspěvek, to si zase nezasloužíme, pokud to zdárně nevyřešíme.;-)

A dělalo to i dříve, nebo to začalo zničeho nic? Či to začalo pomalu a dělá to stále silněji?