Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při spuštění MU Online

Dnes jsem se rozhodl udělat si vlastní server pro zábavu. Všechno proběhlo v pořádku, hru jsem spustil, ale než se mi oběvila tabulka s loginem, server mě odpojil. Zkoušel jsem všemožné blbosti a potom jsem spustil zástupce serveru s názvem connectserver - vyskočila mi tam hláška: Error when start server, WSAGetLastError = 10048, a tak jsem zkusil i joinserver, protože už podle názvu to s tím souvisí a logickou úvahou jsem došel k tomu, že v tom asi bude můj problém... V joinserver mě vyskočil error: error-L1 : Winsock bind error. Neméte s tím někdo zkušenosti a nebo dobrou radu jak to zprovoznit? Předem dík :-[

Bezva, jdu to zkusit, díky moc
/EDIT - 1) nejsem si jist IP adresou zde v NAT Rule Information - jestli tu, co tam vypisojou a nebo mou. (Dal jsem tam tu mou)
2)Nejprve sem mel nastaveno, ze hra jede na te IP z hamachi - to na launcherovy svítí zelená (spuštěno), ale když nastavím místo Hamachi normálně tu mou, tak mi to při spouštění gameserver hodi error: Please input authentication server address and port number

Já su bohužel teď na kompu,u kterýho nemůžu spouštět kde co :-|
-------------------------------------------------- ---------------
Zkusím to popsat:
Start/spustit/cmd -do okna napiš ipconfig --okopíruj adresu z
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.0.2 (ty můžeš mít jinou-nevadí,a ta je pro nás hlavní)-je to tvá vnitřní adresa.
Ťeď přejdi na stránku s forwardem hry.

Do not skip this step!
Please enter the static ip you want to forward to:
je to nahoře -sem vepiš tu adresu (skript předvyplní adresou všechny položky co máš vyplnit)
Vyplň co vyplnit máš.
To samý udělej s forwardem hamachi.
Potom restaruj router.
Mělo by to jít.

3-[
Pustil jsem hru - a to sem čuměl - nekoplo mě to, ale ani se mi neukázal login tabulka... Tak sem šel na net podívat se čím by to mohlo bejt, ale ňák mi nešel, tak sem restartoval pc - a od ty doby mě to zas kopne hned po spuštění :.(
---
Aby sem si teda byl jistej:
[http://cismu.ingames.cz/upload/img.php?id=s1yfx4rqu hfajj8]
Moje vnitřní IP je 10.0.0.2, sedí?