Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odoslanie emailu

Chcel by som sa spytat ako by som mohol jednoducho poslat mail na zvolenu adresu, ale potreboval by som nieco aby som iba zadal adresu a po zadani adresy sa odosle mail automaticky.. nieco ako mail@mail.sk+text:dafadfa
alebo popr. javascript ktory automaticky odosle mail.

dakujem velmi pekne za odpoved

asi som sa blbo vyjadril, ale potreboval by som do javascriptu dat nieco - bud nech otvori adresu ktora posle mail, alebo javascript, ktory posle akykolvek mail na adresu, ktoru tam nastavim a text je jedno. Hlavne mi ide o to aby som to pridal do zdrojoveho kodu javascriptu a ono by to poslalo mail automaticky na adresu uvedenu v javascripte. Vyzeralo by to tak ze keby som spustil ten javascript tak by poslal automaticky script..
dakujem

javascript sa vykonava u klienta, a ten ti nebude robit nic take ako odosielanie mailu "samo". Minimalne by klient (t.j. kazdy pouzivatel tej tvojej stranky) musel mat prednastaveny nejaky pristup na nejaky SMTP server apod. (a to napr. ja u seba doma schvalne nastavene nemam ptz. lezem na sukromne maily cez web rozhrania nepotrebujem mat v PC email klienta). Zabudni na to. Daj si napr. php script na svoj server a posli si email zo svojho serveru.

P.S. v javascripte mozes presmerovat stranku na svoj php script, ak ti ide o nieco ako cookie stealer (vid google). Koniec koncov na to netreba ani email. Inac neviem co chces robit, ale ak to chces nutne v javascripte tak to urcite nebude nic "dobre", a napr. FF ma chvalabohu blokovanie urcitych akcii javascriptu :-)

Ak ma pouzivatel vediet ze sa poslal email tak je lepsie to riesit normalnym HTML formularom (s tlacitkom "odoslat"), alebo ak sa to ma odosielat tajne z tvojej stranky tak ked generujes stranku php scriptom tak si v nom hned aj mozes poslat email, ale nie javascriptom, to nema moc vyznam a navyse klient si moze javascript blokovat.

P.S. Ako to v php urobit vid odpoved od hosta...