Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zařízení \Device\Harddisk0\D má chybný blok.

Dobry den,chcel by som sa opytat,po odpojeni exerneho harddisku mi vyhodilo v odbornej pomoci,ze Zařízení \Device\Harddisk0\D má chybný blok a zacal blbnut notebook.Po zapnuti dlho nacitava,hudba,zvuky hraju pomaly,skrkavo a sipka na obrazovke miestami seka.Aj som dal defragmentaciu disku,je to lepsie ale stale to nieje ono.Dakujem

Skontroluj aj ci sa Win neprepol pre ten disk do PIO modu (spravca zariadeni - radice IDE apod, ma tam byt na prislusnom kanali aktualny mod UDMA).
Inac ak mas pismeno D ako oddiel interneho disku, tak ti asi ten interny disk v notebooku odchadza, neprastil si s notebookom o stol apod ked si odpajal ten externy disk?