Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce s eMule

Zajímalo by mě, jestli je možné nějak stáhnout seznam všech nasdílených souborů od jednotlivých uživatelů tohoto P2P systému podobně jako třeba u DC++ ?
Když vidím, že někdo má trailer dobrého filmu, tak si říkám, kdoví jaké dobré trailery ještě může mít.
Na Internetu jsem četl že to lze, ale návod jak toto provést nikde, rovněž ani v samotném programu jsem to nenašel.
Má někdo zkušenosti?

Nepamatam si konkretne kde, tusim ze staci pravym tlacitkom vyvolat menu nad nejakym uzivatelom a tam je polozka na vyziadanie zobrazenia vsetkeho coho zdiela. Kazdopadne sa to da, problem vsak je ze v kazdom emule klientovi je defaultne zakazane (este som nevidel ziaden v ktorom by to bolo defaultne povolene) v nastaveniach neposkytovat druhym uzivatelom takyto zoznam, a kedze nikto sa neobtazuje s tym aby si to povolil (a ved preco by to aj robil) tak v praxi potom mozes skusat od kohokolvek ziskat zoznam veci ktore zdiela a aj tak sa ti ziadny ziskat nepodari. Mne sa to zatial nepodarilo ani raz, vsetci to maju jednoducho defaultne zakazane v nastaveniach.