Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s diakritikou u určitých písmen.

Mám takový problém už asi dva měsíce mi nejde napsat "n s háčkem, t s háčkem, d s háčkem, o s čárkou", prosím nevíte někdo jak tento problém vyřešit? Nikde jsem nic nepřepínala, prostě jsem jen jednou zapla počítač a nešlo to :( ..
Prosím odepište někdo, budu čekat, díky.

Toto samé jsem měl před asi půl rokem....také jsem se tu ptal a radi mi vše možné co koho napadlo...ale nic ,vše jsem proskenoval na různé viry,červy trojany a jinou havěť a to i v nouzovém režimu !!!!!/zkoušet v nouzovém režimu ,jinak se to tam zase objeví /zmutuje/..../ ale nic a po asi měsíci /už jsme chtěli vše přeinstalovat /to začalo chodit jak to má.....nevím jestli ten neřád byl na čas programován ale přestalo to a jede to dodnes ke vší sopojenosti......:-D