Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním ovladač grafiky a zvukovky na Umax actionBook 575T

Zdravim,
potrebuji poradit nebo jestli nekdo nema stejnej problem jako ja. Mam notebook Umax actionBook 575T a vnem integrovanou grafiku a zvukovku. Nemam k nim vsak ovladace. Nasem sem stranku www.sis.com kde se daji ovladace stahnout. Grafickej se mi vsak nepovedl stahnout. Stahl sem ho tedy jinde a pri instalaci hlasi chybu. Cim to muze byt? stejne dela i zvukovy driver z sis.com, kterej stahnout slo. System je Win Xp profesional..Doky, icq: 193718744 radsi piste na icq kdyz bude moznost. p.m21@centrum.cz

Změna předmětu, původně: sis 315 integrated (host)

Uz som 100x pisal ze ovladace sa tahaju zo stranok vyrobcu (a az ak tam nie su tak sa to riesi hladanim inde).
Takze ides na www.umax.cz, kliknes si na technicka podpora, podpora k produktum, notebooky, vyberes si ten svoj a potom si tam kliknes na "ovladace".
A na email ani na ICQ ti pisat nebudem, nie som platena podpora.