Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vzhled pri vypinani win XP

Ahojte,chtela bych poprosit o radu...mam win xp,pri pokusu o vypnuti se mi nezobrazuju klasicke XP menu se tremi tlacitky na vypnuti,ale menu podobne win 2000:?: s moznosti rolovani vyberu co chci udelat,zda vypnout,restartovat atd.muzete mi nekdo poradit,jak to dat zase do puvodni podoby?dekuju:-)

Způsob zobrazování vypínacího dialogu je provázán se zobrazením logovací obrazovky; pokud je přihlašovací obrazovka vypnutá, zobrazuje se i vypínací dialog jako klasický Win 2000.

Osobně bych doporučil nechat to jak je ale samozřejmě ať je přihlašovací obrazovka podle vkusu každého soudruha...