Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zelené tečky na monitoru

Dobrý den,

mám monitor ACER AL1816As 19"TFT a začli se mi na něm dělat takové zelené tečky.
Nejsou nějak poravidelné, pokaždé se prostě někde objeví.
Myslela jsem, že to je třeba grafickou kartou ( Inno3D GeForce 7600GS PCl,256MB DDR2, Retail), tak jsem ji nechala reklamovat, ale je to tam pořad. Včera jsem jí posílala znovu na reklamaci, ale kolega mi říkal, že je možná, že to je monitorem.

Chtěla bych prosím vědět, zda je to opravdu tím monitorem, nebo co by to mohlo být.

Děkuju moc za každé info.

evelais

Zelené tečky by to chtělo popsat, u monitoru to můžou být vadné pixely a nebo to může být záležitost grafiky. Pokud jsou malé - přesně jeden pixel,nejspíše. Bude to monitorem. Navrhuji dva postupy: Cokoliv _i malovani_ bilé pozadí přes celou obrazovku a hledani ;-). Vytipovaní si míst, kde jsou a znova ten samý postup při změně rozlišení. To že občas jsou/nejsou vidět na monitoru jsi moc nepopsala. Jeden vadnej pix zelené barvy na čeném pozadi nepoznas ani nahodou. Na bilem zase může práskat do očí.