Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Portinho Boot XP - jak vrátit změny?

Tento prográmek měl udajně urychlit bootovani xp ale v mém případě ho ještě několikanásobně zpomalil. Bootovaci obrazovka sice zmizí asi po 5s ale ale dalších 25s je vidět pouze černá obrazovka, až pak se zobrazí přihlašovací obrazovka a načítání plochy se také zpomalilo... nevim k čemu takove "prográmky" jsou...

velmi rád bych to dal zase do pořádku bez reinstalace windows, je li to možné...

Před jakýmkoliv experimentováním se systémem si každý rozumný člověk udělá jeho zálohu (image). A ideálně takovou zálohu dělat preventivně např. 1x měsíčně... Ale někomu to třeba připadá zbytečné nebo na to nemá čas. Nuž což, každý svého štěstí strůjcem...