Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefungující profily

čaute, jsem po přeinstalaci windowsu, vytvořil jsem 4 profily, první jede normálně, ale zbylé 3, když je poprvé spustím, tak napíšou chybovou hlášku, že nejde spustit, takže ho spustí pomocí výchozího profilu a že nejde nalézt uvedený soubor a je tam odpočet 30 sekund, dám ok, profil se chová divně, jako stav nouze, nejde změnit tapeta ani vzheld na xin xp nedrží, prosím poraďte, jsem už zoufalý :-(

Uvedom si ze "profil" a "ucet" su dve rozne veci. Zlozky ktore su v dokumenty a nastavenia (profily) si mozes spravovat kdesi v ovladacie panely - system - rozsirene - uzivatelske profily alebo kde, alebo tu zlozku komplet zmaz (samozrejme ked nie si prihlaseny ako ten uzivatel) a potom sa prihlas ako ten uzivatel.

Nemas nahodou v prihlasovacom okne nastavene ze prihlasovanie do domeny?
Neviem co si tam s tym robil ale ked sa to sprava tak ako sa to sprava tak si uz nieco v nastaveniach uctov alebo v sposobe prihlasovania od instalacie Win zmenil, co si menil to uspesne zatajujes.

Nechces to radsej zverit niekomu kto je schopny nainstalovat Windows a vytvorit 3pouzivatelov? Jazyky do panelu klavesnice si mozes pridat v ovladacie panely - klavesnica. Nie som si isty ci to je pre kazdeho pouzivatela zvlast, ale asi ano.
// edit: sorry nie ovl.panely - klavesncia ale asi v ovl.panely-lokalne nastavenia, alebo si klikni pravym tlacitkom na tu listu (na "EN") a zvol si nastavenia...

hele dík, že pomáháš, ale zase nejsem taková lama, windowsy jsem instaloval, jak mi bylo 14 a neměl jsem problém, to se stalo poprvé. Prostě místo toho CZ, tam je prázdno, v ovl. panelu mám zaplý panel jazyků, na jednom profilu to je dobré, ale na dalších tam zůstala EN, to už je horší a tudíž nejde přepnout.