Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno čištění LCD monitoru

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s čištěním LCDček. Mě až donedávna stačil navlhčenej papírovej kapesník, ale nyní jsem na obrazovce objevil světlejší šmouhy, které nejdou jen tak setřít, asi to budou nějaké mastné fleky (budu muset přestat obědvat u počítače). Nechce se mi kupovat nějaké drahé přípravky, tak bych se chtěl zeptat, jestli tomu může pomoct třeba obyčejnej přípravek na nádobí (nebo jestli tomu alespoň neuškodí).
Dík

Já LCD pucuju Ironem na okna, on ten vixlajvant navrchu něco vydrží. Rozředěné saponáty na nádobí - klasický Jar také neuškodí, akorát pozor aby to nezateklo do škvíry mezi igelitem a karosérií. Bál bych se akorát nějakých superžroutů typu "setřete jedním tahem", ty obvykle nemají daleko k lučavce královské.