Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno lišta - duplikace otevřených oken

Dobrý den,

prosím o radu, jak z dolní lišty ostranit podruhé zobrazovaná okna používaných programu. Klasicky mám otevřeno např.: outlook, web a word, ale teď se mi zobrazují ty samé záložky v pravém konci lišty, před obrázky rychlého spuštění.
Věra

klik pravou myší
odemknout panel
1.pokus se chytit jeden z těch panelů a upustit ho na plochu - tam ho zavři.
2.panel jazyků zavřít - restartovat explorer.
3.vypnout panel snadného spuštění i jazyků a restartnout.
Vyzkoušej jednu z možností - teď si přesně nevybavuju jak jsem to tenkrát řešil,když mě to udělalo.