Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr switche/WiFi routeru

Ahoj, prosím o radu.

Takže, k internetu jsem připojen přes optickou síť a scháním nějakou mašinku která mi rozvede internetové připojení 1)přes kabel do stolního PC. 2)Přes Wi-Fi do notebooku.
Hledám a čtu na internetu články ale přesto si raději nechám poradit, protože tomu až zas tak moc nerozumím. Jen ještě uvedu že na PC mám Win XP s SP2 a na notebooku mám Windows Vista home premium. Snad to nebude mít žádný vliv.?
Koukal jsem na ASUS WL-520gC, Edimax BR-6204WG, MSI RG60SE. Možná jsem uplně vedle.

Takže moc prosím o radu, jaké bude pro mě nejlepší řešení?
Děkuji předem za ochotu. Jirka

Osobně ti doporučím Asus Wl-500gP, je jeden z nejrychlejších (i když některé Linksysyjsou ještě výkonnější). Mně v pohodě zvládá PPPoE spojení na 6MBit DSL (několik uživatelů, používám tinyproxy na blokování některých stránek - i když tam je to už hodně na hranici, chybí RAM). Takže by neměl mít problémy ani s 9Mbitem