Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook nepřijímá přílohy

Ahoj,

mám problém s Outlookem - od některých uživatelů mi nepřijme přílohu. Mail sice dorazí, ale bez přílohy. Když se na svůj účet dostanu přes webmail, příloha tam je a funguje v pohodě.
Nejedná se přitom o žádné extra přílohy - jde o .doc a .pdf soubory, s velikostí do 500kB. Od jiných uživatelů mi přílohy chodí, i daleko větší (řádově v MB, soubory .exe, .swf, atd. - bez problémů).

Můžete někdo poradit, prosím? Díky.

Muj problem byl, ze na nektere adresy jsem odeslal email s prilohou .XLS, ale prijemce obdrzel email bez prilohy. Tak jsem v Outlook 2007 zakazal odesilat jako HTML (proste jsem to nastavil jako prostej text) a od te doby uz mi nikdo nerika, ze ma email bez prilohy.