Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mp4 prehravac CHina

Sestrenka si koupila Mp4 prehravac z domenim ze je to ipod nano, bohuzel tomu tak neni a zamrzl ji. Pokud zapojim tento prehravac do pc hlasi to nalezen novy hardware, ale nema to ovladace, na prilozenem cd jsou ovladace pouze pro windows 98 a nejdou nainstalovat na xpcka, potrebuji do nej nahrat nejaky recovery firmware nebo neco pro jeho obnoveni, nesetkali ste se stim nekdo? Zrejmne to je tento model: http://byte.diytrade.com/sdp/622171/4/pd-3216503/36 00587-1456568.html
Nemohu k nemu nalezt ani firmware ani ovladace :( prosim o pomoc, jestli tam nelze nahrat treba jiny firmware. Dekuji

Je to tak,jak popisujou dole vyzkoušel jsem vyzkratovat tem pamětový čip(poslední pokus) a opravdu to funguje.usb zařízení se mi znovu připojilo k počítači a pak už nebyl problem flashnout tam original firmware.:-)Je to sice trochu brutální postup ale lepší než to vyhodit.Mám MP4 ECG 1GB a šlape znovu jak hodinky.Díky těm kutilům.;-)