Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde Internet na nově naistalovaných XP home?

Zdravím a chtěl bych se zeptat. Nainstaloval jsem čisté Win XP home. Následně jsem naistaloval všechny potřebné ovladače a ozkontroloval ve správci zařízení. Pak jsem spustil IE, nebo Firefox a internet nenaběhl,ale snaží se připojit.Firewall mam vypnutý. pak jsem odkontroloval zda projde ping a ten projde na bránu a na kterou koliv webovou stránku. Už nevím kde mam hledat problém?díky

Netreba pre toho tvojho providera nastavit proxy server?
Inac skus ping s vacsou dlzkou dat (switch -L) napr.
ping -l 32768 adresa
ak tento neprejde a ak ping s kratkymi datami (bez -l) prejde, tak je to moc zarusene pripojenie alebo problemy so sietovkou, kablami apod.

P.S. este skus ping na nejaku www stranku, ze ci funguje DNS, napr. ping www.poradna.net vypise aku IP adresu?