Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace MSI balíčku na jiný Win, než pro který je určen

Ahoj,
potřebuji nainstaloval .msi balíček na jiný systém, než pro který je určen, nevíte jak to udělat ? Balíček je pro win xp, já to potřebuji nainstalovat na win 2000.
Konkrétně jde o ovládací program pro klávesnici Logitech G15.

Díky

stačí ten MSI balíček zeditovat. Zkus např. editor ORCA, tam by to mělo jít nastavit.

edit: pokud bys s tím měl opravdu problémy, napiš mi PM, upravím ti to v profi nástroji (mám ho v práci).