Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem firefox-jazyk

Potrebuji v Firefoxu zmenit jazyk na cestinu,anglictinu, nebo slovenstinu. Mam to ted Irsky, cemu vubec nerozumim. Potrbbuji tedy navod typu: druha ikonka, treti polozka a podobne... Povede me nekdo?

ceska verze konci chybou pri instalovani. az tak blbej abych to neskousel nejsem... Celej den badam nad tim proc mi nejedou stary znamy programy. Protoze nejakej blbec v Irsku, potazmo v Tosibe to udelal takhle. Ted POTREBUJU zmenit jazyk v jiz nainsatlovani verzi. Jestli jses tak sikovnej jak vypadas, tak mi prosim pomoz tem problem odstranit od zacatku, tj, ve Viste