Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Menu SWF a jeho editace

Zdravím našel sem na webu jednoduché free menu, které je vytvořeno programem (bohužel nevím jakým) a uloženo ve formátu SWF. Potřeboval bych nějaký prográmek, kterým bych to mohl s editovat převážně jen texty. Prográmek nemusí být free, alespoň trial :) a hlavně jednoduchý. Neznáte někdo prográmek pro úpravu swf souborů. Vím že přes google jich najdu hafo, ale spousta jich je složitých, tak proto bych dal rači na Vaše doporučení.

Ano to je přesně to co potřebuji, najdu text který chci editovat, ale bohužel v tomto programu nelze nic editovat, nebo nevím jak. Stáhnul sem i Sothink SWF Quicker v něm to jde, ale zase nemohu najít ten text :( Poradí pls někdo jak na to?

Tak se mi to po dlouhé době povedlo :-D myslím že je to docela hezké aspoň pro můj vkus. Bohužel ale nevím jak řici tomu když chce uživatel na něco kliknout aby se mu otevřel např. soubor debata.html :-? To se také dělá v těch programech nebo se udělá klikací mapa (to asi nejde u swf souboru,ne?) ? :?: