Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mazani souboru

ahojky stahovala sem zipnutej soubor z netu a u konce to hodilo chybu a ted mam na plose soubor kterej nemuzu ani otevrit ani smazat a pokazdy to hlasi ze nemam opravneni.co s tim.?

Zkus restartovat PC a pak soubor vymazat. Někdy takový soubor nejde smazat např. v Total Commanderu, ale v obyčejném průzkumníku Windows ano.

Další možností je nainstalovat si program Unlocker (unlocker), jenž se integruje do kontextového menu na pravé tlačítko myši, kterým zjistíš, co onen soubor blokuje a současně Ti je nabídnuta možnost jeho eliminace.