Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem X1950+450W zdroj - padá PC

Mám velkej problém Koupil jsem si nový zdroj 450w anovou grafickou kartu ATI Radeon 1950
Nainstaloval jsem i nově Windousi Ale múj problém stále přetrvává.Když mám puštěný počítač tak se sám od sebe restartuje a nebo my naskočí modrá obrazovka .Už nevím jak se této chyby zbavit Múžete mi někdo poradit .Díky

Změna předmětu, původně: Pomoc (touchwood)
Patriku, přečetl sis, jak se má člověk ptát? Proč ten "vševysvětlující titulek "POMOC"??? (touchwood)

Důvodů může být samozřejmě více, ale dle mého bude problém s přehříváním PC, přidejte nějaké tiché ventilátory. Jinak lze např. zkusit i aktualizaci BIOSu desky. Také by bylo vhodné detailně popsat Vaši sestavu (procesor, deska, disk, zdroj ...)