Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televizni karta..

Pěknej den chci se zeptat, zda existuje i externí televizni karta, kterou bych nemusel přidávat na desku? Pokud jo, tak nějaké bližší informace.
Ještě mám dotaz, jak tv karta funguje? Jestli potřebuju nějakej kabel? A také zda jdou sledovat i televizní kanály ze zahraniční, třeba americké?

Děkuji moc.

Tak se jí zeptej, JAK to chytá. A pak se o to poděl s náma.
Jedinej způsob, kterej mě napadá, aby mohla chytat bez kabelu stanice z USA, tak že by to měla nějak propojený se satelitním přijímačem, protože jinak v našich krajích prostě NENALADÍŠ americký stanice, bo sem jejich signál z pozemních vysílačů nedosáhne.