Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazení stránky aukro.cz

Zdar,

jak vám jede Aukro?
Pokud zadám adresu www.aukro.cz, tak mi to nejede. Ale když to dám bez těch www jen aukro.cz, tak to frčí. Jak jste na tom vy? A není to jen u mě jen doma, ale i v práci.
Na stránkách aukra jsou všechny odkazy bez www.
Bylo to tak vždycky bez toho www?

Mě to s těma WWW prostě nejede. Ani v práci, kde jsem připojen přes kanadskou proxy. Že by to bylo něco osobního? Teď mě napadá, že mám v souboru HOSTS blokovány reklamní servery, návod a seznam serverů má na svém blogu Lední brtník. Já jsem si ten HOSTS soubor vyeditoval doma i v práci, v tomto mě napadá jediná spojitost. Zkusím to omkrnout.

Edit:
Je to tak, bylo to zakázáno v HOSTS.
brtnik.bloguje.cz