Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Download Accelerator Plus a Mozilla Firefox

Zdravím,
OS: W xp SP2

Můj problém spočívá v tom, že když mám DAP tak při některých stahování dochází k chybám,například na konci stahování naskočí error,že nebyl vytvořený výchozí soubor a podobně,nebo je úplně jedno jaká další chyba,rozhodl jsem se, že se ho zbavím ,ale tady vlastně přichází to ALE :( když odinstaluji DAP a najedu někam, kde je požadovaný soubor, o5 naskočí okénko dapu přikládám obrázek < http://img80.imageshack.us/my.php?image=kurwaox5.jp g > a napíše pouze že nejle načíst a že zpět se vrátím k prohlížení,ale já bych zde rád dosáhl stahování přes Mozillu Firefox, postup při odinstalaci byl: 1) Uninstall DAP => restart 2) pokus o stažení (stejný výsledek jako na obrázku) 3)reinstall Firefox => žádná změna 4)pc.poradna.net :D :( prosím, jak se vrátím na čistý FF?prostě o DAPu nemám v OC už nic,ale furt se mi tu ser (štve :) ) děkuji předem :)

Víš, už ho mám v PC asi 4 roky a od začátlu do teď jsem se ho jednou chtěl zbavit,ale kvůli stejnému problému jak teď jsem ho vrátil, jenže teď tomu chci čelit! :D je to stahovací klient "pro ulehčení stahování" občasná možnost resume a podobně...