Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet nejde spustit

Mám starší počítač s nainstalovaným WIN 98, vše nastavím jak se má a internet se na chvilku spustí, ale pak vyskočí chyba " Došlo k výjímce OE na 0028:C001D376 ve VxD NDIS(01)+00005802. Byla zavolána z 0028:C001A2CO ve VxD NDIS(01)+0000274C.

Pokud někdo víte co to znamená budu vděčný. Díky

odvirovat?
předpokládám že win98 taky podporují přeinstalaci systému do stejného adresáře - tím by měl zůstan zachován obsah registrů, čili i nainstalované aplikace. ale nic ti nebrání soubory tuším user.dat a system.dat preventivně zálohovat.
taky můžeš zkusit odebrat síťovou kartu a nastavení sítě ze systému, a po restartu nechat znovu doinstalovat (před odebráním si poznamenej nastavení sítě - winipcfg.exe)