Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2007 - problém s odesíláním přílohy

Ahoj mam problém, při odesílání zprávy z outlooku (2007) s přílohou mi přijde tento email:

Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

Předmět:
Odesláno: 14.1.2008 16:27

Tito příjemci nebyli zastiženi:

xxxxxxxx xxxxxxx(xxxxxx.xxxx@xxxx.xx) dne 14.1.2008 16:27
554 Cannot send message

Když přílohu neposilam, tak to v pohodě dojde. Nevíte někdo, v čem je problém?

Děkuji

Změna předmětu, původně: Outlook problém s odesíláním pošty (host)

Po zkušenostech z praxe by bylo nejlépe aby si tazatel nejdříve zjistil, zda daná zpráva do cíle dorazila či ne. Setkal jsem už i s tím, že obdobné hlášení přišlo, i když zpráva byla v pořádku doručena. Vtip spočíval v tom, že cíl měl nastaveno přeposílání mailu na mobil. Popř. zkuste mail cvičně poslat na nějakou jinou adresu.