Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Office 2007 Home and Student CZ

Upozorňuju ty pomalý, co uvažujou o nákupu licence Office 2007 Home and Student: akce s výbornou cenou pomalu končí, už se jen doprodávají zásoby.

Výhoda ceny této licence: za cenu kolem 1400 Kč s DPH máte zakoupeny 3 licence, tj. lze použít doma na třech počítačích.

Pozor: obsahuje jen Word, Excel, PowerPoint, OneNote

Jeden z možných linků pro nákup a krátký info: http://cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=MS-OFF 2007HS-CZ

Pavel

Už je mám, zatím na zkoušku instalovaný do virtuálního počítače. I tahle verze vyžaduje aktivaci (internet, telefon), podle všeho není časově omezena (bez aktivace), ale povolí max 25 spuštění. Nepočítá se každej program zvlášť, ale dohromady, tj. spustím Word a zbývá 24 spuštění, pak Excel a už zbývá jen 23 atd.

Tak jsem ten virtuální počítač h(i/y)bernoval.

Pavel