Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDF creator

prevod doc-pdf na pdf creatoru nejde. Na visach, ofiice O7, poradi nekdo? nebo nejaky program, ktery pojede na viste? Doma na PC v poradku, na sluzebnim notebooku vubec, dokument se jakoby tiskne a dal nic. Děkuji za informace.

Pominu-li překlepy, pak se k tomu dotazu nedá říct, než: co nejde? Hodí to chybu (jakou?), vytvoří to prázdný PDF, nelze ten program nainstalovat nebo...?

Můžeš-li, instaluj si OpenOffice.org (kancelářskej balík), v něm jde vyexportovat do PDF ze všech (snad) jeho aplikací a je to bez problémů.

Pavel

Jenom k tomu PDF Creatoru.
Dyt to autor na svych strankach primo pise, ze to nejede pod Vistou.
Tak proc to tam cpes?

"....as you all know, PDFCreator currently does not work properly under Windows Vista. The upcoming Version 0.9.5 will have basic Vista support, but the main problem has not been solved......." a nabizi 150$ za pomoc pri vyreseni problemu ;-)