Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení pc s LCD televizorem

Mám PC s operačním systémem XP PRO SP2 a chci ho propojit s LCD televizorem Philips 32".Při propojení kabelem VGA a restartování pc se na televizoru zobrazují botovací údaje až do zobrazení loga Win.Poté obrazovka zmodrá a tak to končí.Nastavil jsem obnovovací frekvenci na 60Hz, jak doporučuje výrobce televizoru.Rozlišení jsem nastavil na 1024x768 pixelů.Prosím poraďte.

Tento televizor má vstup RGBHV(YPbPr) což je 5x cinch.Podporovaná rozlišení
Počítačové formáty : 640 x 480, 60, 72, 75, 85 Hz, 800 x 600, 60, 72, 75, 85 Hz, 1024 x 768, 60, 70, 75, 85 Hz
Formáty videa : 640 x 480i - 1Fh, 640 x 480p - 2Fh, 720 x 576i - 1Fh, 720 x 576p - 2Fh, 1280 x 720p - 3Fh, 1920 x 1080i - 2Fh

A to PC je notebook alebo normalne PC? Aka graficka karta? Nema nahodou viac VGA/DVI vystupov? (skus aj druhy vystup alebo najlepsie skusit zapojit do PC TV a aj nejaky monitor do druheho vystupu grafiky, a nastavit mod klonovanie apod).
Ono totiz kedze ten RGBHV nema DDC piny, tak ovladac grafiky nie je schopny zdetekovat cez DDC ze tam je nejaky PnP monitor, takze je mozne ze az sa zavedie Win ovladac (to sa deje vo chvili ked ti to zmodra) tak ovladac grafiky nenajde PnP monitor a je mozne ze ten vystup grafiky vypne. To by bolo dobre pozriet v nastaveniach grafiky a prip. aj skusit v pravy klik na plochu - vlastnosti - rozsirene skusit vypnut detekciu PNP monitorov...
Najlepsie sa s takymi vecami hra ak mas zapojene v PC aj TV aj monitor, potom na monitore vidis co robis a vies nastavovat pre tu TV rozne rozlisenia apod a vynucovat si jeho zapnutie (aktivovanim klonovania apod).