Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Konfigurace pro File server

Ahoj,
jakou bych potřeboval konfiguraci pc pro následující využití :

- Připojen do internetu přes LAN kartu
- Sdílení bezdrátového internet pro noteboo Wi-Fi kartou
- Stahování přes bittorent a ftp
- Sdílení 750GB usb disku do sítě (lan i wifi)
- Občasné použití jako ftp server

Můžu si sehnat PC s 96MB ram 400Mhz Celeronem, bude to stačit ?

Díky

Protože ten disk už mám, wifi kartu taky a usb 2.0 řadič taky, jedinié co mi chybí je deska proceosor a ram. Dřív jsem to měl zapojené do pracovního počítače, ale muset zapínat pc pokaždé když něco stahuji (přes noc) nebo když se chci připojit s notebookem k netu už mě nebaví.