Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem viry-nejdou léčit

Dobrý den,
chtěla jsem vás poprosit o pomoc.
Měla jsem AVAST,pak se mi pc zpomalovalo,naskakovaly jiné stránky apod.
Změnila jsem Avast na Avg,který mi našel 20 virů,které dle protokolu nejdou léčit a já nevím,co s tím,protože mě pc zlobí.
Mám wind.xp,používám spybot,ad-aware,cc cleaner a AVG.
Děkuji za odpověď.
Chtěla jsem zde vložit výpis z trezoru,ale nepodařilo se mi.
Jedná se Hijack.agent ai a tracking cookie - adware
Díky,Hana

Měla jsem AVAST,pak se mi pc zpomalovalo,naskakovaly jiné stránky apod.

záleží jak dobře ty antiviry hledají i různé spywary, adwary, nesmyslné parazitní "updatovací" programy a jiný bordel.
chtělo by to někoho. kdo by prohlédnul jaké je zatížení procesoru v klidu a co zbytečně nabíhá po startu, zvážil možnost instalace účinnějšího firewallu než je v xp, kdo si dokáže poradit s "nesmazatelnými" soubory, pozná co je skutečně nebezpečné a kde antivir/antispyware jen předstírá že něco našel.
všechno nejde odhadovat na dálku, je lepší když to člověk má pod rukama - jestli máte známého z práce, nebo znáte schopnou důvěryhodnou firmu, uděláte lépe když je na hodinu pustíte ke klávesnici.