Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk na ntb acer aspire

ahoj

vcera sem instaloval na ntb acer aspire novy OS (XPecka),instalace probehla Ok,ale nejde zvuk (hlaska>nenalezl zvukove zarizeni),zkousel sem to nastavit ale pod Radice zvuku a hernich...sou jen nejake ovladace ale tu zvukovku to nevidi (pritom tam je integrovana).
nevite nekdo co s tim je treba neco stahnout nebo co? (nejsem online)
Změna předmětu, původně: zvuk (LaKr) (Kráťa)

To, ze je zvukova karta integrovana neznamena, ze ju XP automaticky rozpozna a nainstaluje. Skuste: pravy klik na Tento pocitac (My Computer) > Spravovat (Manage) > tu tuknut na Spravce zarizeni (Device manager) a v okienku sa porozhliadat, ci pri niektorom zariadeni nie je vykricnik v zltom trojuholnicku. Ak ano, musite si nainstalovat patricne ovladace k zariadeniam.

Ak napisete aky typ ntb mate, iste vam poradime, kde hladat (ak to nepojde) :-)

diky,je to ACER Aspire 5315-051G08Mi CM530SR/ 1024MB/ 80GB/ NSM8X/ 15.4'' horsi je ze tam neidim zadnej ten vykricnik nebo zluty trojuhelnik.pise to ze vse pracuje spravne.ja sem tema XPckama preinstalovaval linux jestli to pomuze

PROSÍÍÍM POMOZTE MI.
Na notebooku Acer Aspire 6930 mi jakoby sjíždí zvuk a nejede.Může mi někdo poradit,co to je? Při restartu je vše zase ok,ale po nějaké době to znuvu zopakuje.Děkuji vám.Napište prosím na mail chacki(zavináč)email.cz díky moc.